איך קונים טבעת אירוסין איכותית בתקציב נמוך?

קודם כל מזל טוב! הגעתם לרגע המיוחל בו החלטתם על בחיר/ת ליבכם! לפעמים החשש שהטבעת לא תמצא חן גדול יותר מהחשש שנקבל תשובה שלילית לכן, אנחנו כאן כדי לענות על כל השאלות שיענו בדיוק על הרצון בטבעת שהיא לא יקרה מידיי ועדיין בעלת מראה יוקרתי ומרשים שבטוח יביא את הכן..!

מה קובע את מחיר הטבעת?

טבעת האירוסין מגיעה בכל מיני סוגים עיצוביים של יהלומים. החלק העיקרי שקובע את מחיר הטבעת יהיה היהלום המרכזי, צבעו, פגמיו, איכות הליטוש שלו ומשקלו, אך יש גם אלמנטים נוספים כמו מיקום הפגם, פלורסנטיות וכו'.

עם זאת, לרוב המחיר לא משפיע על הנראות של הטבעת, אתם יכולים לבחור יהלום שהוא כביכול פחות איכותי אך הגודל שלו ישמר כך שעין רגילה לא תצליח להבחין בהבדל בינו לבין היהלום האיכותי. אז הסירו דאגה מליבכם המראה היוקרתי והמרשים יישמר.

אז מה הופך את הטבעת לזולה?

כמו שכבר הבנו ההתייחסות ליהלום המרכזי בטבעת היא זו שתקבע מחירה הסופי של הטבעת. כך שאם היהלום המרכזי נמנה מבין אלו האיכותיים עם רמת ליטוש וגימור מוקפד יותר כך גם המחיר יגדל. שוב, תזכרו שלעיתים גודל היהלום לא בהכרח זה שקובע את מחירו ועדיין איכות היהלום תהיה גבוהה ואיכותית.

אז מה עדיף איכות או כמות?

אנחנו אנשים שיותר מאמינים באיכות אך גם בחירה של גודל על פני איכות היא לגיטימית. לעיתים ישנה אפשרות לנסות ולשלב בין השניים באמצעות בחירת פגמים מינוריים במיקומים נעימים, או בירידה בצבע היהלום כל עוד מדובר בזהב צהוב. ההמלצה הטובה ביותר שנוכל לתת לכם היא בחירת היהלומן הנכון לעבוד עמו בשיתוף פעולה בנושא, יהלומן מנוסה יידע לבחור עבורכם יהלומים ש"יספקו את הסחורה".

אז איך תהליך הרכישה מתבצע? 

תהליך הרכישה זהה בכל טבעת, אפשר להזמין דרך האתר או בשיחה טלפונית ולנוכח החזרה לשגרה ניתן גם להגיע ישירות למשרדינו ולהתחיל בתהליך בחירת הטבעת המושלמת עבורכם. כשתגיעו אלינו לפגישה, נעבור ביחד על מגוון טבעות האירוסין, נדבר על עיצובים מיוחדים ונתאים לכם יהלום מרכזי שממתאים לעיצוב שבחרתם וכמובן – לתקצביכם.

לאחר מכן נתחיל בייצור מודל תלת מימדי של הטבעת ונשלח אותו אליכם לאישורכם תוך יום אחד בלבד., לאחר אישורכם נצא לדרך! בסוף תהליך הייצור הטבעת תשלח למכון גמולוגי בבורסת היהלומים שתבחן את יהלומי הצד, איכות הזהב והיהלום המרכזי וכמובן הערכת שווה. כל שנותר זה להגיע לאסוף ומשם – לבחור לוקיישן וקדימה להצעה!

אנחנו מקווים שהחשש קצת ירד ועכשיו אתם מאמינים שאתם יכולים עדיין לקנות טבעת איכותית ומרשימה במחיר שלא יגרום לכם לפשיטת רגל.. צאו לדרך ומזל טוב!

5.0
10

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *