איך קונים טבעת אירוסין ומה צריך לבדוק

איך לקנות טבעת אירוסין

הגעתם לרגע המרגש בו אתם רוצים לקנות טבעת אירוסין לבחירת ליבכם. זהו מאורע חשוב בחייכם ואתם מעונינים להעניק לה טבעת יפה שתהיה לטעמה וגם שתהיה איכותית במתכת שלה וביהלומים. טבעות אירוסין מגיעות לרוב בזהב צהוב,ורוד או לבן ומשובצות יהלום גדול או מספר יהלומים. על מנת לבחור בטבעת המתאימה כדאי לדעת מספר דברים על שוק טבעות האירוסין. במאמר זה ריכזנו לכם מספר דברים שכדאי לכם לבדוק בעת קניית טבעת החלומות עבור בחירת ליבכם.

תעודה גמולוגית

זוהי בעצם תעודת הזהות של הטבעת. בתוך תעודה זו תוכלו לראות נתונים חשובים על האבנים או היהלומים של הטבעת שאתם הולכים לקנות. בעת קנית טבעת יהלומים, בקשו מהמוכר בחנות התכשיטים לראות את התעודה. בתעודה יהיה רשום לכם אם היהלומים הם אמיתיים או סינטטים. בנוסף, תוכלו להבין מהי האיכות שלהם. אצלנו בחנות היהלומים בן גיא חשובה מאוד איכות היהלומים ולכן תמיד נציג לכם את התעודה הגמולוגית של היהלום אותו קניתם. 

מהם הפרמטרים החשובים בבחירת יהלום הטבעת?

כאשר מעריכים את עלות היהלום בטבעת אירוסין, טבעות יהלומים ותכשיטי יהלומים יש מספר פרמטרים עליהם מסתכלים. הפרמטר הראשון הוא ניקיון היהלום. ככל שהיהלום נקי מפגמים כך ידורג גבוה יותר ועלותו תהיה יקרה יותר. יהלום נקי הוא יהלום ללא פגמים או עם מספר ממש מועט של פגמים. פרמטר נוסף שנהוג להסתכל עליו הוא חיתוך וליטוש היהלום אשר משפיע על כניסת האור אליו ויוצר זוהר. ליהלומים יש מספר סוגים של חיתוכים. הנפוץ והקשה ביותר הוא החיתוך העגול. חיתוכים נפוצים כיום הם חיתוך פרינסס אשר מתאפיין בצורה מרובעת וחיתוכי צורות כמו טיפה וחיתוך אובלי. כמו כן, ככל שיהיה מלוטש ברמת גימור גבוהה יותר יהיה יקר יותר. פרמטר נוסף ולא פחות חשוב הוא צבע היהלום. נהוג לחלק את צבעי היהלום לשניים: יהלומים צבעוניים ויהלומים הנעים בטווח הצבעים לבן- צהוב. צבעים נדירים לרוב יעלו יותר, כך גם צבעים הנוטים לכיוון הלבן שקוף. אחרון חביב והמשפיע העיקרי על מחיר היהלום הוא גודלו. יהלום גדול יותר יעלה יותר בגלל הקושי למצוא יהלומים גדולים בטבע. 

אצלנו בחנות היהלומים בן גיא איכות היהלומים גבוהה. אנו לא מתפשרים על איכות. אצלנו תמצאו יהלומים רמת גימור גבוהה מאוד. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהתרשם ממגוון העיצובים של טבעות האירוסין. נשמח לתת לכם ייעוץ מצוות המומחים שלנו עד לבחירת טבעת האירוסין הטובה ביותר אשר תתאים לבחירת ליבכם. אנו נתאים לכם טבעת אשר תתאים למחיר אותו אתם מעוניינים לשלם והכל בחווית קנייה נעימה, איכותית ומקצועית.

5.0
10

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *